Cemile Keskin


SON KALE TÜRKİYE.!!!!

Avrupası, Amerika´sı, bir olmuş büyük Israil projesini hayata geçirmekle meşguller.


SON KALE  TÜRKİYE.!!!!

              Avrupası, Amerika´sı, bir olmuş büyük Israil projesini hayata geçirmekle meşguller.

Ortadoğu´yu ellerine geçirmekle Müslümanları katletmekle, kan gölüne çevirmekle barış getireceğiz deyip yıkmakla binlerce insanı katletmekle meşguller.

ABD başkanı Trump geliyoruz demesiyle desteği İngiltere, Almanya, Fransaverdi. Füzeleri attıklarında ölenlerin Müslüman olması onları çok bağlamıyor orta doğudaki Haçlı seferlerinin çalışmaları binyıllık geçmişe dayanıyor.

Ortadoğu´yu bırakmaya hiç niyetleri yok böyle olduğu içinde bütün planları ona göre yapılıyor piyonları bulup hayata geçirmek için önlerine çıkan engelleri ortadan kaldırmak için ne gerekiyorsa yapıyorlar. Şuanda tehlike olarak Türkiye´yi Recep tayip Erdoğan´ı görüyorlar onun ortadan kaldırılması içinde ne gerekiyorsa yapıyorlar.

Bu gidişata ancak Recep Tayip Erdoğan dur diyecek biliyorlar bütün hamleler bunun üzerine kuruyorlar. Türkiye konum olarak jeopolitik bir konumda bulunuyor hedefi büyük 2023ce gelirse enerji bakımından çok güçlü olacağını biliyorlar bütün planları buna göre.

 Tayip Erdoğan´ının üzerine kuruldu emir dışarıdan geliyor. Çünkü biliyorlar 2018 sekizde bir çok dengeler değişecek bunu bilen batılı finans ve silah tüccarları boş durmuyor.Akdeniz´e boşuna çıkmadılar. Akdeniz hep sancılı oldu olmaya ´da devam ediyor.

ABD dış işleri bakanlığı sözcüsü HeatherNouert erken simim için endişeliyiz demiş.

Siz bizim erken seçimimizden endişelisiniz? yabizsizin yaptıklarınızdan endişeli değil miyiz.

Clinton,Buş,obama,23 yıllık başkanlıkları dönemde 9 islam ülkesine savaş açtılar 11 milyondan fazla Müslümanı katlettiler kimse onlara biz endişeliyiz diyemedi Türkiye hariç.

PKK, ya 5000 tır silah yollarken, terör örgütlerini kurarken, binlerce ton silah yardımı yaparken binlerce tankı o bölgeye gönderirken

, fetoya okullar açtırıp saf Müslüman çocuklarını kandırıp yetiştirirken.Fetoyu bu milletin başına bela ederken .bütün devlet birimlerine sızdırırken,Fetoya yer mülk verip onu korurken.

ırak, Suriye, Libya, mısır, bunun gibi bir çok yeri işgal edip binlerce Müslümanı katlederken, suut prenslerini tutuklayıp bütün mallarına el koyarken,Akdenize savaş uçak gemilerini getirirkenendişelenmiyorsun, da, Türkiye erken seçime gidecek olmasından endişeleniyorsun  el insaf derler adama.bukadarınada pes doğrusu.

Elinizden geleni ardınıza yolmuyorsunuz

Siyasette ittifakımı gerekiyor onu hayata geçiriyorsunuz milletvekillerini satın alıp iyi partiyi seçime sokuyorsunuz 25 milyar yardım almasını sağlıyorsunuz mecliste gurup kurduruyor seçime sokuyorsunuz? ikinci bir güneş otel vakası yaşatıyorsunuz.

Yeter ´ki Tayip Erdoğan kazanmasın diye bu kadar büyük caba ne yaparsanız yapın,  bu insanlar artık  sizi tanıdı 15 Temmuz bunun göstergesi oldu..

Siz inanmaya bilirsiniz ama kaderin üstünde bir kader vardır bütün oyunlarınız size dönecektir.

DonaldTrump söylediği sözile bitirelim Erdoğan´ı İndirebilseydik Müslümanlar kaybedecek biz kazanacaktık.

Sömürücü Canavar´rın beyni Siyonizm, kalbi haçlı Avrupa,sağ kolu Amerika sol kolu Rusyadiğerleride piyon?

Cemile Keskin.