YARALAR SARILIYOR

YARALAR SARILIYOR

YARALAR SARILIYOR

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz hafta Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde yaşanan heyelanın ardından yaraları sarıyor.

8 Temmuz Çarşamba günü akşam saatlerinde yaşanan şiddetli sağanak yağış sonrası meydana gelen heyelanın ardından hemen olay yerine giden Başkan Murat Zorluoğlu, Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde incelemelerde bulunurken vatandaşa da geçmiş olsun dileğinde bulundu.

BAŞKAN ZORLUOĞLU OLAY YERİNDE
Trabzon’un Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde 8 Temmuz Çarşamba günü akşam saatlerinde etkisini gösteren şiddetli yağış nedeniyle meydana gelen heyelan sonrası kapanan bazı mahalle yolları, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından ulaşıma açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, heyelanın ardından Sürmene ve Köprübaşı ilçelerine giderek incelemelerde bulundu.
Yapılan çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi alan Başkan Zorluoğlu, heyelandan etkilenen hemşehrilerine geçmiş olsun dileklerini iletti. İlçe sakinleri kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Zorluoğlu’na teşekkür etti.

NE GEREKİYORSA YAPILACAK
Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak 24 saat vatandaşın hizmetinde olduklarını belirten Başkan Zorluoğlu; “Tek tesellimiz heyelan nedeniyle herhangi bir can kaybı veya yaralanmanın olmamasıdır. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman hemşehrilerimizin yanınızdayız. Arkadaşlara gerekli talimatları verdim. Ne gerekiyorsa yapılacaktır.” şeklinde konuştu.

ALLAH DEVLETİMİZDEN RAZI OLSUN
“Devletimizin yanımızda olduğunu bilmek bizleri memnun etti” diyen ilçe sakinleri; “Heyelan olur olmaz ekipler buraya geldi ve hızlı bir şekilde çalışmaya başladılar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu ve ilçe belediye başkanlarımız bizlere moral verdiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Allah devletimizden razı olsun.” ifadelerini kullandılar.
Öte yandan Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çalışması sonucu kapanan mahalle yollarının açıldığı ve ulaşımın normale döndüğü belirtildi.