VALİ USTAOĞLU TRABZONSİAD’DA

VALİ USTAOĞLU TRABZONSİAD’DA

VALİ USTAOĞLU TRABZONSİAD’DA

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, hafta sonu TrabzonSİAD’a yaptığı ziyarette Trabzon şehrinin gündem konularını iş dünyası ile paylaştı.
 
TrabzonSİAD’ın üyelerine yönelik dernek ofisinde gerçekleştirdiği ‘Cumartesi Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu oldu.


VALİ USTAOĞLU CUMARTESİ SOHBETLERİ’NDE
Trabzon Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (TrabzonSİAD) üyelerine yönelik dernek ofisinde gerçekleştirdiği ‘Cumartesi Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’ydu.

“VALİMİZ ORTAK AKLA ÖNEM VERİYOR”
Ustaoğlu’nun Trabzon Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren TrabzonSİAD Başkanı Sırrı Eren; “Sayın Valimiz, geldiği günden beri ortak akla önem veren bir çizgide hareket ediyor. Şehir dinamikleriyle her platformda istişare ediyor. Davetimizi kırmayarak Trabzon Sanayici ve İş  İnsanları Derneği üyeleri ile buluşması ortak akla verdiği değerin en güzel örneği. Değerli zamanını ayırıp bugün bizlerle olduğu için kendisine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimi arz ediyorum.” şeklinde konuştu.

“ORTAK HAREKET HER ZAMAN İYİDİR”
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu; “Bugün Trabzon Sanayici ve İş İnsanları Derneği üyeleri ile birlikte olmaktan oldukça memnunum. Valilik görevini yürüttüğüm tarihi şehir Trabzon’da şehrimiz gündem konularını iş dünyamız ile paylaşma fırsatı yakalamış olduk. Ortak düşünce ile hareket etmek her zaman daha iyi sonuçlar veriyor! Şehrimiz çok dinamik bir şehir. Yatırım adası şehrimiz iş dünyasının vizyon projesi. Bu konuda önemli gelişmeler oluyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan 4. İpekyolu İş Adamları zirvesine Çin heyeti Büyükelçisi ile birlikte oldukça geniş bir heyetle katıldı. Kendilerini yatırım adası konusunda bilgilendirdik.

TRABZON’DA GÜNDEM YATIRIM ADASI VE TURİZM
Yine şehrimiz için bir başka önemli konu turizm. Bu noktada gelinen noktayı yeterli göremeyiz. Şehrimiz insanının turizm bilincini artırmalı, yeni destinasyonlar konusunda çalışmalar yapmalıyız. İş dünyamıza da turizm yatırımları noktasında sorumluluk düşüyor. Bugün bizi misafir etmenizden dolayı dernek başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyor, işlerinizde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Trabzon Valisi Ustaoğlu’na şehre bugüne kadarki hizmetleri ve Trabzon Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni ziyareti anısına Trabzon SİAD Başkanı Sırrı Eren tarafından plaket takdim edildi.