ULAŞIM FİLOSU GÜÇLENİYOR

ULAŞIM FİLOSU GÜÇLENİYOR

ULAŞIM FİLOSU GÜÇLENİYOR

Geçtiğimiz aylarda aldığı 20 yeni otobüsün ardından 5 yeni otobüsü daha halkın hizmetine sunan Trabzon Büyükşehir Belediyesi ulaşım filosunu güçlendiriyor.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, toplu taşımadaki sorunları en aza indirmek ve yoğun hatlarda sefer sayılarını artırmak amacıyla filosuna yeni otobüsler eklemeye devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİRE 5 YENİ OTOBÜS DAHA
Geçtiğimiz aylarda 20 yeni otobüsü hizmete alan Büyükşehir Belediyesi, 5 yeni otobüs daha alarak ulaşım filosunu güçlendirdi. 8,5 metre uzunluğunda ve 55 yolcu kapasiteli otobüsler sayesinde yolcuların konforunun artırılması hedefleniyor.

AMAÇ VATANDAŞIN KONFORLU SEYAHATİ
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu yaptığı açıklamada; “Yeni otobüslerimiz şehrimize hayırlı uğurlu olsun. Göreve başladığımızda hemşehrilerimizin otobüslerle ilgili serzenişleri oluyordu. Talepleri yerine getirmek için hemen harekete geçtik ve öncelikle 20 yeni otobüs almıştık. Şimdi 5 yeni otobüsü daha filomuza kattık. Vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli şekilde seyahat edebilmesi adına çalışmalarımız devam edecek.” ifadelerini kullandı.