TTSO'LU FİRMALARA İNDİRİMLİ AKARYAKIT

TTSO'LU FİRMALARA İNDİRİMLİ AKARYAKIT

TTSO'LU FİRMALARA İNDİRİMLİ AKARYAKIT

Shell UZL Filo ile TTSO arasında imzalanan protokole göre, TTSO üyesi firmalar indirimli akaryakıt imkânına kavuşacak.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Shell UZL Filo arasında imzalanan protokolle, oda üyesi firmaların Türkiye genelindeki tüm Shell istasyonlarında akaryakıt indiriminden yararlanması sağlandı.

ÜYE FİRMALARA İNDİRİMLİ AKARYAKIT İMKÂNI
TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, çevrimiçi olarak düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, TTSO üyelerinin firmaları için kullandıkları akaryakıtları indirimli olarak alabilmeleri için çalışma başlatıldığını belirtti.

İNDİRİM ALINACAK YAKIT TUTARI ÜZERİNDEN SAĞLANACAK
Hacısalihoğlu; “Odamız ile Shell – UZL Filo arasında imzaladığımız protokolle, üyelerimiz Türkiye geneli tüm Shell akaryakıt istasyonlarındaki alımlarda indirimden faydalanacaktır. Shell için araç sayısı değil 1 ay boyunca alınacak yakıt tutarı üzerinden indirim sağlanmaktadır. Buna göre, üyelerimizin her ay toplam kullandıkları yakıt miktarı KDV hariç 100 bin lira için benzin ve motorinde yüzde 6, 100 bin – 250 bin için benzin ve motorin yüzde 7, 400 bin ve üzeri için benzin ve motorinde yüzde 8 indirim uygulanacaktır. 2 yıl geçerli olacak anlaşmada indirim olabilmesi için 2 ay üst üste aynı tutarlarda yakıt performansı gösterilmesi zorunludur. Firmaların kendilerine fatura kesilecektir. Ödemeler konusunda yapılacak vade farkı ve benzeri avantajlar detaylı olarak yapılacak protokolde aktarılacaktır.” dedi.

TTSO ÜYELERİ AVANTAJLARDAN YARARLANACAK
Amaçlarının oda üyelerini avantajlardan yararlandırmak olduğunu söyleyen Hacısalihoğlu, TTSO üyelerine çeşitli sektörlerde indirim imkânı sağlayan anlaşmaları yapmaya devam edeceklerini vurguladı.
Shell – UZL Filo Bölge Müdürü Erhan Arat ise protokolün her iki taraf için de hayırlı olması temennisinde bulundu.
Shell – UZL Filo akaryakıt indiriminden yararlanmak isteyen TTSO üyesi firmaların, TTSO’nun 0850 550 88 76 nolu WhatsApp hattından bilgi alabileceği belirtildi. Firmaların aşağıdaki formu doldurması gerektiği de vurgulandı.