ŞEHİT‘İN EVİNE BORDO-MAVİ ZİYARET

ŞEHİT‘İN EVİNE BORDO-MAVİ ZİYARET

ŞEHİT‘İN EVİNE BORDO-MAVİ ZİYARET

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, Maçka Hamsiköy’deki şehit ailesini Fenerbahçe ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final maçı öncesi  ziyaret etti.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 22 Şubat 2015’te Süleyman Şah Operasyonu’nda şehit olan Astsubay Başçavuş Halit Avcı’nın ailesini ziyaret ederek isminin yazılı olduğu bordo-mavili forma bıraktı.

BAŞKAN AĞAOĞLU ŞEHİT EVİNİ ZİYARET ETTİ
Maçka Hamsiköy’de oturan baba Mustafa Avcı ve anne Fatma Avcı’yı ziyaret eden Başkan Ahmet Ağaoğlu, aileye Şehit Halit Avcı’nın adının yazılı olduğu formamı ve çeşitli hediyeler verdi.
Ahmet Ağaoğlu’nun ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Astsubay Şehit Halit Avcı’nın annesi Fatma Avcı; “Oğlum Trabzonspor’un şampiyonluğunu çok istiyordu. Keşke o da bu sene takımı izleyebilseydi. Oğlum için her gün Trabzonspor maçlarını takip ediyorum. İnşallah bu sene şampiyon oluruz. Hem beni hem de oğlumu çok sevindirirsiniz.” dedi.

İNŞALLAH MUTLU SONA ULAŞIRIZ
Başkan Ahmet Ağaoğlu ise Şehit Halit Avcı’nın odasına bordo-mavili forma bırakarak; “Eğer ki bu sene şampiyon olursak buna sadece bizler değil, Trabzonspor uğruna hayatını kaybedenler ve Halit kardeşimiz gibi kalbinin en güzel yerinde Bordo Mavili sevdayı taşıyan şehitlerimiz de sevinecek. İnşallah mutlu sona ulaşırız. Sizden ricam bu formayı 27 Temmuz gecesi giyin. Çok daha anlamlı olur.” diye konuştu.
Öte yandan Trabzonspor 16 Haziran Salı günü Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final rövanş maçında Kadıköy7de karşı karşıya geldiği Fenerbahçe’yi 3-1’lik skorla geçerek adını finale yazdırdı.