ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ ZİYARET

ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ ZİYARET

ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ ZİYARET

Belediye yetkilileri, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı destekleme ve yetiştirme kurslarında öğrenim gören öğrencileri, ziyaret etti.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında öğrenim gören öğrencilere, belediye yetkilileri tarafından sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ ZİYARET! 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla Ataman, Genel Sekreter Ahmet Adanur, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Yanık, TRABİTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Gül ile Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse ve Ortahisar Halk Eğitim Müdürü Orhan Genç, üniversite hazırlık kursuna giden 970 öğrenciyi ziyaret ederek, onlara test kitapları ve kırtasiye malzemeleri hediye etti. Öğrencilerin sürpriz ziyaret karşısında mutlu oldukları gözlendi.

GENÇLERİN TRABZON’U SEVME SEBEPLERİ ÇOGALTILIYOR
Öğrencilerle bir süre sohbet eden Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla Ataman, konuşmasında gençlere kendi hayatından örnekler de verdi.
Ataman; “Şalpazarı’nın Karakaya köyünde ahırın üzerinde bulunan evde büyümüş bir çocuğum. Şu anda ise şirketlerimizde 112 çalışanımız var. Sizin gibi dershaneye gitme imkânım da olmadı. Trabzon Öğretmen Okulu’nda yatılı okudum ve 1. tercihim olan ziraat fakültesine girdim. Her zaman ideallerimin peşinden gittim. 33 yaşında daire başkanı oldum. Bu şehirdeki yaşama sebeplerinizi artırmak için gece gündüz demeden uğraşıyoruz. Gençlerin Trabzon’u sevme sebeplerini artırmaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

KENDİNİZE HEDEFLER KOYMAZSANIZ, MOTİVE OLAMAZSINIZ
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur ise; “Büyükşehir Belediyesi olarak destekleme ve yetiştirme kurslarına özel önem veriyoruz. Biz bir yol açıyoruz fakat asıl önemli olan sizin belirlediğiniz hedefler. Kendinize hedefler koymazsanız, motive olamazsınız. Hepinizden en az yüzde 70 ve üzeri başarı bekliyoruz. İnşallah çalışmalarınızın karşılığını alacak ve iyi üniversitelere yerleşeceksiniz. Hepinize başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.