ÖĞRENCİLERE PROFESYONEL HİZMET

ÖĞRENCİLERE PROFESYONEL HİZMET

ÖĞRENCİLERE PROFESYONEL HİZMET

Avrasya Üniversitesi, Zorlu Grand Hotel de kurduğu ?Tercih Danışma Merkezi´nde öğrencilere profesyonel hizmet veriyor.

Avrasya Üniversitesi her yıl geleneksel hale getirdiği tercih günleri etkinliklerini Zorlu Grand Hotel´de başlattı.

ÖĞRENCİLERE YÖNELİK HAZIRLANDI
Avrasya Üniversitesi her yıl geleneksel hale getirdiği tercih günleri etkinliklerini Zorlu Grand Hotel´de başlatırken, kurduğu tercih danışma merkezi ile üniversite tercihi yapacak öğrencilere profesyonel hizmet sunuyor.

ÖMER YILDIZ İLGİDEN MEMNUN
Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız konuya ilişkin yaptığı açıklamada, öğrenci ve velilerin Avrasya Üniversitesi´ne gösterdikleri ilgiye teşekkür etti. Amaçlarının tercih döneminde hem öğrencilere, hem de velilere destek olmak olduğunu belirten Yıldız; ?Aklına soru takılan, tercihini profesyonel bir ekipten destek alarak yapmak isteyen tüm öğrencilerimizi tercih süreci boyunca Zorlu Grand Hotel´de açtığımız tercih danışma merkezimize bekliyoruz. Şimdiden tercihte bulunacak öğrencilerimize başarılar diler, tercihlerinin hayatlarında başarı ve mutluluk getirmesini temenni ederim.? şeklinde konuştu.

HERGÜN 12 SAAT

Zorlu Grand Hotel´de açılan tercih danışma merkezimiz tercihlerin son gününe kadar her gün sabah 09.00´dan akşam 21.00´a kadar 12 saat boyunca açık olması bekleniyor.