MAÇKA SPOR SALONU BAKIMDA

Maçka´da birçok spor müsabakasına ve organizasyona ev sahipliği yapan Maçka Kapalı Spor Salonu, yenileniyor.

MAÇKA SPOR SALONU BAKIMDA

Maçka´da birçok spor müsabakasına ve organizasyona ev sahipliği yapan Maçka Kapalı Spor Salonu, yenileniyor.

Yapıldığı günden bu zamana kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapan Maçka İlçe Kapalı Spor Salonu, zemininde ve malzemelerinde meydana gelen eskimeden dolayı bakıma alındı.

BOZULAN ZEMİN YENİLENİYOR
Bozulan bölgeler ve zemin yeniden elden geçirilerek restore edilirken, salon gerek içerideki birimleri ve gerekse dış cephesiyle tamamen bambaşka bir hale bürünüyor.
Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, Maçka Kaymakamı Selim Çomaklı ve Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan´ın girişimleriyle zemini bozulan salonun eski zemini sökülerek yenileniyor.

ÇATISI GEÇTİĞİMİZ AY YAPILMIŞTI
Geçtiğimiz aylarda akıtan çatısı yenilenen binanın iç ve dış cephesi tamirat ve bakımın ardından boyası yapılarak yepyeni bir hale bürünecek.
Yürütülen çalışmaların tamamen Maçka´nın hizmetine yönelik olduğunu ve bakımı yapılan birimlerin daha sağlıklı bir şekilde kullanılması amacıyla gerçekleştirildiğini kaydeden Maçka Gençlik ve Spor Müdürü Nevzat Beldüz, yürütülen çalışmalarda dahli bulunanlara teşekkür etti.

KATKI SUNANLARA TEŞEKKÜR ETTİ
Beldüz; ?Bu çalışmanın gerçekleşmesinde katkıları bulunan Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Birdal Öztürk´e, Maçka Kaymakamımız Sayın Selim Çomaklı´ya ve Maçka Belediye Başkanımız Sayın Koray Koçhan´a çok teşekkür ederiz.? dedi.
Ali TİRİTOĞLU