MAÇKA BELEDİYESİ TAM DESTEK VERDİ

MAÇKA BELEDİYESİ TAM DESTEK VERDİ

MAÇKA BELEDİYESİ TAM DESTEK VERDİ

Maçka Belediyesi´nin gerçekleştirdiği olağanüstü meclis toplantısında ?Barış Pınarı Harekâtı´na tam destek geldi.

Türk Silahlı Kuvvetleri´nin Suriye´de Fırat´ın doğusunda başlattığı ?Barış Pınarı Harekâtı´na Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan ve 16 Meclis Üyesi ile birlikte tam kadro halinde destek verdi.

MAÇKA BELEDİYESİ TAM KADRO
Trabzon Maçka Belediyesi gerçekleştirdiği olağanüstü meclis toplantısı ile Barış Pınarı Harekâtı´nı destekleyen karar aldı.
Maçka Belediyesi gerçekleştirdiği olağanüstü meclis toplantısı ile Barış Pınarı Operasyonu´nu destekleyen karar alırken, düzenlenen meclis toplantısına 12 AK Partili Meclis Üyesi ile 4 CHP´li Meclis üyesi tam kadro halinde iştirak etti.

KAHRAMAN MEHMETÇİĞİN YANINDAYIZ!
Belediye Başkanı Koray Koçhan mecliste yaptığı konuşmada; ?Bölgemizin istikrar, barış ve refahına karşı en büyük tehdit olan DAEŞ, PKK, PYD, YPG terör örgütlerinin bu yıkıcı faaliyetlerini sonlandırmak, yurtlarını zulüm, sürgün, baskı ve katliamla yitirmiş yüzbinlerce Suriyelinin vatanlarına dönüşlerini sağlamak için düzenlenen Barış Pınarı Operasyonu´nu destekliyor, ordumuza muvaffakiyetler diliyoruz. Kahraman Mehmetçiklerimizin yanındayız!? ifadelerine yer verdi.