İNOVASYON MERKEZİNE DENETLEME

İNOVASYON MERKEZİNE DENETLEME

İNOVASYON MERKEZİNE DENETLEME

TTSO tarafından TOBB’nin katkılarıyla yaptırılan İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi inşaatı Başkan Hacısalihoğlu tarafından denetlendi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) tarafından yapılan Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi’nin inşaatı denetlendi. 

İNOVASYON VE BİYOTEKNOLOJİ MERKEZİ YAKIN TAKİPTE
TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, beraberinde İnşaat Komisyonu Başkanı ve TTSO Başkan Yardımcısı Tolga Avcı, İnşaat Komisyonu Üyesi ve TTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Uzunalioğlu, İnşaat Komisyonu Üyesi ve TTSO Meclis Üyesi Ekrem Çapkınoğlu ile inşaatta yürütülen çalışmaları denetledi, ilgililerden bilgi aldı. 

YENİ VE YENİLİKÇİ ÜRÜNLER GELİŞTİRİLECEK
Trabzon Teknokent sınırları içinde TTSO’ya tahsis edilen 11 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen ve yaklaşık 7 bin 500 metrekare kapalı alana sahip olan Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi, yeni ve yenilikçi ürünlerin geliştirilmesine ve ticarileştirilmesine yönelik alt yapıya sahip olacak.

MERKEZ İNŞAATI BİTTİ GİBİ!
Başkan Hacısalihoğlu; “Fiziki altyapısını hazır hale getirme aşamasında olduğumuz merkezde eğitim birimleri, kuluçka merkezi ve Ar-Ge laboratuvarları, katmanlı üretim teknolojileri, 3 boyutlu tarama teknolojileri, Sanal ve artırılmış gerçeklik, toz metalürji, biyoteknoloji laboratuvarları ve sanal gerçeklik birimleri yer alacak.” dedi.