HUZUR HAKLARI MEHMETÇİK VAKFINA

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısında konuşan Belediye Başkanı Zorluoğlu, Huzur Haklarının Mehmetçik Vakfı’na bağışlandığını açıkladı.

HUZUR HAKLARI MEHMETÇİK VAKFINA

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısında konuşan Belediye Başkanı Zorluoğlu, Huzur Haklarının Mehmetçik Vakfı’na bağışlandığını açıkladı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı toplantıları Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Başkanlığında gerçekleştirildi.

ZORLUOĞLU 10 ARALIK SERGİSİNDE
Başkan Zorluoğlu toplantıya geçmeden önce 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi ile Ortahisar Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen fotoğraf sergisini gezdi. Sergide birbirinden anlamlı fotoğrafın olduğunu belirten Başkan Zorluoğlu, emeği geçen herkese teşekkür etti.

MECLİS ÜYELERİ TEK YÜREK, TEK SES OLMUŞTU
Serginin ardından Meclis toplantısına geçildi. Toplantıda gündemde bulunan İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen 4 maddenin müzakeresi yapıldı. Maddeler komisyon kararı doğrultusunda kabul edilirken, Belediye Başkanı Zorluoğlu toplantının sonunda yaptığı bilgilendirme ile duygulandırdı. Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi, Barış Pınarı Harekâtı’nın başarı ile sonuçlanması üzerine Ekim ayında olağanüstü toplanmıştı.

BAŞKAN ZORLUOĞLU MUTLU VE GURURLU
Meclis üyeleri o günkü toplantıda huzur haklarını Mehmetçik Vakfı’na bağışlamak istediklerini açıklamış, AK Parti Grup Başkan Vekili Erhan Nadir topladıkları tutarı meclis üyeleri adına Başkan Zorluoğlu’na takdim etmişti. Belediye Başkanı Zorluoğlu kendisine sunulan bağışı büyük bir onurla Mehmetçik Vakfı’nın hesabına yatırdığını belirterek, dekontunu meclis üyeleri ile paylaştı. Mehmetçik Vakfı yetkililerinin tüm meclis üyelerine selam gönderdiğini dile getiren Başkan Zorluoğlu, Büyükşehir Belediye Meclisi olarak böyle bir bağışa imza attıkları için mutluluk ve gurur duyduğunu söyledi.