HİZMET İÇİ EĞİTİM DEVAM EDİYOR

HİZMET İÇİ EĞİTİM DEVAM EDİYOR

HİZMET İÇİ EĞİTİM DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediyesi, personelin daha verimli çalışabilmesini sağlamak amacıyla başlattığı hizmet içi eğitim seminerlerini sürdürüyor.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, personelin daha etkin ve verimli çalışabilmesini sağlamak amacıyla başlattığı ve çok önem verdiği hizmet içi eğitim seminerlerine devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR HİZMET İÇİ EĞİTİME ÖNEM VERİYOR 
Bu kapsamda Başkanlığını Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun yaptığı Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) tarafından personele yönelik “İletişimde Etkin Yaklaşımlar” konulu eğitim semineri düzenlendi.
Trabzon ve Rize’de 1 gün arayla gerçekleştirilen ve belediye personelinin yoğun ilgi gösterdiği “İletişimde Etkin Yaklaşımlar” konulu eğitim seminerlerinin açılış konuşmasını Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk yaptı.

OLUMLU GERİ DÖNÜŞLER ALIYORUZ
Konuşmasına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkanı Murat Zorluoğlu’nun selamlarını ileterek başlayan Şentürk; “Belediye personeline yönelik yürüttüğümüz hizmet içi eğitim çalışmalarından olumlu geri dönüşler alıyoruz. Birlik olarak gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerlerine karar verirken üye belediyelerimizden gelen talepleri çok önemsiyoruz. Tüm belediye çalışanlarının bu tür taleplerini Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine iletmelerini istiyoruz.” dedi.

İLETİŞİMDE ETKİN YAKLAŞIMLAR
Açılış konuşmalarının ardından “İletişimde Etkin Yaklaşımlar” konusunda sunum yapıldı. Sunum sırasında ve eğitim sonunda seminerlere katılanların sorularına cevap verildi. Seminerlere Eğitimci-Konuşmacı olarak PDR International Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı Yunus Emre Şentürk katıldı.