HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

Trabzon’un güzide ilçesi Maçka’da geleceğimiz olan çocuklarımız için yapılan Servis Araç ve Sürücü Denetimleri, öğrenci velilerini mutlu etti.

HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

Trabzon’un güzide ilçesi Maçka’da geleceğimiz olan çocuklarımız için yapılan Servis Araç ve Sürücü Denetimleri, öğrenci velilerini mutlu etti.

Maçka’da Kaymakam Selim Çomaklı’nın da katıldığı uygulamada Taşımalı Eğitim kapsamında Servis Araç ve Sürücü Denetimleri gerçekleştirildi.

KAYMAKAM ÇOMAKLI İŞ BAŞINDA! 
Maçka Kaymakamı Selim Çomaklı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Topal, Jandarma Karakol Komutanı Cuma Akbulut, İlçe Emniyet Müdürü İsa Kilim, Jandarma ve Emniyet Trafik Ekiplerinin de iştirak ettiği uygulamada taşımalı eğitim gören öğrencilerin, okullarına güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla araç ve sürücü denetimleri yapıldı.

KURALA UYMAYANLAR CEZALANDIRILDI
18 Aralık Çarşamba günü sabahı saat: 7.30 itibariyle gerçekleştirilen denetimlerde kurallara uymayan araç sürücülerine uyarı dan başlamak üzere çeşitli cezai yaptırım uygulandı.
Maçka Kaymakamı Selim Çomaklı’nın liderliğinde yapılan denetimlerde Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Topal, Jandarma Karakol Komutanı Cuma Akbulut, İlçe Emniyet Müdürü İsa Kilim ile Jandarma ve Emniyet Trafik ekipleri de hazır bulundu.

UYARIDAN CEZAİ YAPTIRIMA
Maçka Kaymakamı Selim Çomaklı, uygulamanın taşımalı eğitimden faydalanan öğrencilerin okullarına güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirildiğini hatırlattı. Kurallara uygun davranmayan araç sürücülerine uyarıdan başlamak üzere çeşitli cezai işlem uygulandı.

ÖĞRENCİLER İLE VELİLER MEMNUN
Karşılarında Kaymakam ve Milli Eğitim Müdürünü, Jandarma Karakol Komutanı ve İlçe Emniyet Amirini gören çocuklar heyecanlanırken, öğrenci velileri de bu uygulamadan son derece memnun olduklarını belirttiler.
Ali TİRİTOĞLU