?GERÇEKLERİ VAAT EDİYORUM?

31 Mart´taki Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarını ara vermeksizin sürdüren CHP Maçka Belediye başkan Adayı Musa Turan´a büyük ilgi var.

?GERÇEKLERİ VAAT EDİYORUM?

31 Mart´taki Yerel Seçimler öncesinde çalışmalarını ara vermeksizin sürdüren CHP Maçka Belediye başkan Adayı Musa Turan´a büyük ilgi var.

 

CHP Trabzon Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Maçka halkı tarafından sevgiyle karşılanan Musa Turan, büyük ilgi görüyor.

 

?ÖZGÜR MAÇKA İÇİN VARIM?

Maçka´nın yetiştirdiği önemli değerlerden birisi olan CHP Trabzon Maçka Belediye Başkanı Musa Turan; ?Futbol oynadığım, ticaret hayatımı icra ettiğim, siyaset hayatıma devam ettiğim Maçka´mızın sorunlarını yaşayan ve en yakından bilen bir insanım. Siyasi ayrımlar ve yapılan baskıları biliyorum. Halkımıza özgür bir Maçka vaat ediyorum? dedi.

 

?HAYAL DEĞİL, GERÇEKLERİ VAAT EDİYORUM?

Maçka´nın merkezindeki caddeleri adım adım arşınlayan Musa Turan, halktan büyük ilgi görüyor. Esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek hedeflerini anlatan CHP´nin Başkan Adayı Musa Turan; ?Eğer Maçka halkı beni başkan seçerse her mahallemize eşit hizmet yapacağımızı görecekler. Bütün çalışmalarımızı şeffaf yürüteceğiz. Kişiler, kurumlar siyasi konuşma yaptıkları için cezalandırılmayacak. Özgürce fikirlerin konuşulduğu bir Maçka´da yatırımların yapıldığını görecekler. Bizi tanıyanlar biliyor yerine getiremeyeceğim hiç bir sözü vermem. Ben seçmenimize hayal değil gerçekleri vaat ediyorum. Seçildiğimiz takdirde Ak Parti, MHP, Saadet Parti, İyi Parti tüm ilçe başkanlarımızla kol kola girip esnafımızla bir olacağız. Demokrasi rüzgarı Trabzon´un Maçka ilçesinden başlayacak? diye konuştu.