EĞİTİM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

EĞİTİM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

EĞİTİM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Eğitim çalışmalarını sürdüren Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği,  belediyelerin imar müdürlüklerine yönelik eğitim semineri gerçekleştirdi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun Başkanlığını yaptığı Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB), eğitim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

BELEDİYE PERSONELİ EĞİTİLİYOR
Belediyeler Birliği son olarak belediyelerin imar müdürlüklerine yönelik eğitim semineri düzenledi.
Seminerlerin açılış konuşmasını Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk yaptı. Konuşmasına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkanı Murat Zorluoğlu’nun selamlarını ileterek başlayan Şentürk, “Belediyelerimize yönelik yürüttüğümüz hizmet içi eğitim çalışmalarından olumlu geri dönüşler alıyoruz. Eğitimlerimizin başarıya ulaştığını görmek bizleri mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.

İMAR MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ BİLGİLENDİRİLDİ
Konuşmaların ardından “İmar Mevzuatı ve Uygulamaları” ve “Kişisel Gelişim ve Etkili İletişim” konularında sunum yapıldı. Seminerlere Eğitimci-Konuşmacı olarak Türkiye Belediyeler Birliği Uzmanı Abdurrahman Keleş ile Kişisel Gelişim Uzmanı Yener Genç katıldı.