BÜYÜKŞEHİR ONLARI UNUTMADI

BÜYÜKŞEHİR ONLARI UNUTMADI

BÜYÜKŞEHİR ONLARI UNUTMADI

Büyükşehir Belediyesi, ilimizde fedakârca görev yapan ağlık çalışanları ile emniyet görevlilerini unutmadı 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, ülkemizde koronavirüs görülmesinin ardından adeta seferberlik ilan etti.

TRABZON SEFERBER OLDU
Büyükşehir Belediyesi tarafından Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun talimatları ile ilk günden itibaren başlatılan dezenfeksiyon çalışmaları, yoğun şekilde devam ediyor.
Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından titizlikle yürütülen çalışmalar kapsamında, koronavirüs nedeniyle yoğun bir tempo içerisinde faaliyet gösteren sağlık çalışanlarının araçları başta olmak üzere, Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis arabaları, cezaevi araçları, Büyükşehir Belediyesi hizmet araçları ve cenaze araçlarında da dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirildi.

ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYORLAR
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızı tüm risklerden korumak adına ilk günden itibaren başlattığımız dezenfeksiyon çalışmalarımız, artarak devam ediyor. Bu süreçte özveri ile işlerinin başında olan sağlık çalışanlarımızı ve güvenlik görevlilerimizi risklerden korumaya özel önem gösteriyoruz. Bu kapsamda Kızılay’a ait araçlar, polis araçlarımız, belediyemizin hizmet araçları ve cenaze araçlarımız ile cezaevine ait araçlarda da yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışan arkadaşlarımızın ve onlarla ilişki içerisinde olan vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Dezenfeksiyon çalışmalarımız belirlenen program dâhilinde süratli bir şekilde devam edecek. Ülke genelinde alınan tüm tedbirlerle bu dönemi en az zararla kapatacağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.